Dijital Pazarlama Hizmetleri

Hızlı Büyümenin En Güvenilir Yolu Dijital Pazarlama

Teknolojinin gelişmesi ile değişen dünyada şirketler varlıklarını sürdürmek için yeni alanlardan faydalanmaktadır. Bu yeni alanlara verilen genel isim ise dijital pazarlamadır. Bir internet sitesi şirketlerin gerçek hayattaki ofislerinin yerini tutmaktadır. Bu yüzden amaçların ve hedeflerin net bir şekilde belirtilmesi gereklidir. Dijital pazarlamadaki diğer alanlar ise yine şirketlerin farklı kollarını temsil etmektedir. Şirketlerin günümüzde dijital pazarlama ile yaptıkları; teknoloji dünyasında ikinci bir iş yeri kurmaktır. İnternetin yoğun olarak kullanıldığı günümüz dünyasında internet kullanımından kaçınmak bir şirket için mantıklı bir adım olmayacaktır. İnternette varlığını sürdürmek, fark edilmek ve tanınmak dijital pazarlama için önemli özelliklerdir.İnsanlar en çok ihtiyaçlarına çözüm ararken interneti kullanmaktadırlar. Bu yüzden şirketlerde müşterilere sağladığı çözümleri net bir şekilde internette açıklayabilmeli ve hedef kitlesine ulaşabilmelidir.

SEO Hizmeti ve SEO Danışmanlığı

İnternetin günümüz dünyasında bir çözüm aracı olarak görülmesinin en önemli nedeni arama motorlarıdır. Arama motorlarında yükselerek daha fazla insana ulaşmak dijital pazarlama için atılacak önemli bir adımdır. SEO hizmetleri ise hedef kitlenize ulaşmanızı sağlamaktadır. Aynı zamanda sizin için müşterilerinize kendinizi tanıtmanız açısından güçlü bir alan sağlar. Uzun vadeli ve kalıcı olması ise bir diğer önemli avantajıdır. Gelişen teknoloji ile gelişmeleri takip ederek şirket hedeflerine uygun uzun dönemli çalışmalar yapmak uzmanlık gerektiren bir iştir. SEO hizmetleri için çalışan uzman kadromuz tüm ihtiyaçlarınızı benimseyerek gerekli işlemleri gerçekleştirmektedir.

SEM (Arama Motoru Pazarlaması ve Reklamları)

Arama motorlarında en üst sıralarda yer almak için ayrılan maliyet doğru teknikler ile düşük bütçelere düşürülebilmektedir. Deneyimli ve uzman bir kadro ile yapılan işlerde maliyetdüşük tutulur. Yapılan işin ise verimli ve etkili bir şekilde oluşturulması hedeflenir.

UI & UX Optimizasyonları

Tasarım şirketler için güçlü bir farkedilme aracıdır. Üzerine iyi çalışılmış akılda kalıcı tasarımlar müşteriler ve sizin aranızda etkili bir pazarlama aracı olacaktır. Şirket çalışmalarınızı yansıtan ve hedef kitlenize yönelik hazırlanan tasarımlar kullanılmalıdır. Kullanıcılar için kolaylık sağlayan UI & UX Optimizasyonları şirketler için ise etkili çözümler sunacaktır

Sosyal Medya ve Sosyal Medya Reklamcılığı

Basın organlarının yerini alan sosyal medya gün içinde insanların en sık kullandığı platformdur. Televizyon ve gazetenin yerini alan sosyal medyada var olmak herkes için kaçınılmaz bir adımdır. Sosyal medyada fark edilmek, amaçları doğru şekilde iletmek çok önemlidir. İçeriklerin dikkat çekici olması daha fazla kişiye ulaşmayı sağlar. Aynı zamanda insanların sunduğunuz hizmetlere ihtiyacı olması durumunda akıllarına ilk sizin gelmenize neden olur. Doğru stratejiler geliştirilerek hazırlanan içerikler sosyal medyada büyük kitlelere ulaşmanızı sağlayacaktır. Ulaştığınız kitleler sunduğunuz hizmetlere ilgisi olan potansiyel müşterilerdir. Bu yüzden düzenli yapılan profesyonel paylaşımlar potansiyel müşterileriniz ve sizin aranızda güçlü bir bağ oluşturabilir. Diğer bir önemli konu ise sosyal medya reklamcılığıdır. Arama motorlarının kullanımı ile gelişen SEO hizmetleri gibi sosyal medyada da sosyal medya reklamcılığı oluşmuştur. Ürünlerinizi ve firmanızı tanıtabileceğiniz sosyal medya platformu birçok başka avantajda da sağlar. Kampanyalarınızı duyurmak için de kullanacağınız sosyal medya reklamcılığı potansiyel müşterilere ulaşma açısından en avantajlı platformdur.

Medya Planlaması

Her işte olduğu gibi dijital pazarlamada da büyümek için atılacak doğru adım iyi bir planlamadır. Doğru hazırlanmış, her türlü olumsuz durum düşünülerek oluşturulmuş bir plan doğru bir ekip ile uygulandığında hızlı ve etkili çözümler sunar. Hedefleriniz ve çalışmalarınız uyumlu bir şekilde harmanlanması ile oluşturulan medya planları değişime açık olmalıdır. Dijital pazarlama için oluşturulan planların diğer iş planlarından farklı olan bir çok noktası vardır. Bunlardan en önemlisi sürekli gelişen teknoloji dünyasına ayak uydurması gerektiğidir.

Neden Erfe Dijital?

Uzman kadromuzla var olduğumuz dijital dünyada müşterilerimiz içinde en doğru adımları belirliyoruz. Her şirket için önemli 3 faktör olan başarıyı sürdürme, yükselme ve erişilebilir olma durumunu önemsiyoruz. Bu 3 faktörü dijital pazarlamaya taşıyarak sizin için en doğru stratejileri geliştiriyoruz. İnternetin avantajlarından biri olan ölçme ve istatistik özelliğini etkili bir şekilde kullanıyoruz. Şirketlerin gelecekteki hedefleri için detaylı analizler yaparak büyümelerine katkı sağlıyoruz.